Dom mladih i Udruga Regoč omogućuju djeci vrtića i škola kvalitetan boravak u planinarskom domu Dvorac Stara Sušica.

•  Cijene boravka nalaze sa stranicama Doma mladih. U cijenu nije uračunat prijevoz
    autobusom.
     Za vikend i trodnevne kampove odgojiteljima i učiteljima dnevnicu osigurava Udruga.
     Voditelji aktivnosti Udruge Regoč su stručni odgojno obrazovni djelatnici s velikim iskustvom
    organizacije i vođenja aktivnosti u prirodi.
     Tijekom organizacije vikend i trodnevnog boravka u Sušici voditelji aktivnosti dostupni su
    cijelo vrijeme boravka.
     Odgojitelji i učitelji imaju mogućnost utjecaja na redoslijed i vrstu aktivnosti.

Do kraja kalendarske godine možete rezervirati termine za trodnevni kamp 30.10. -02.11. i Božićnu bajku u Staroj Sušici 17.- 18.12.

Klikom na dokument možete pobliže pregledati naše ponude aktivnosti u Dvorcu Stara Sušica.