Nažalost, registracija je završena.

Četrdeserak djece u dobi od 5 do 10 godina u organizaciji Udruge Regoč prošli su vikend provela dva nezaboravna dana u Staroj Sušici. Vrijeme nam je bilo maksimalno ispunjeno raznim istraživačkim aktivnostima u prirodi i dvorcu. Čarobni dvorac, priroda koja se budi, skrivene udoline pune snijega, dječja znatiželja i pregršt različitih aktivnosti samo su dio čarolije koju smo zajedno doživjeli. Djeca su se okušala u različitim motoričkim izazovima u šumskoj igraonici koju je pomno osmislila i izradila naša kineziologinja. Dva zabavna i aktivna dana u prirodi, nova znanja, istraživanje, druženje, puno zabave i novih prijateljstva. Naša misija je ispunjena, ali slijedi i nova! 🤗 Do nekog sljedećeg druženja u prirodi, pozdravlja vas Udruga Regoč. 💚


  • Datum:11.03.2023. 09:14 - 12.03.2023. 09:14
  • Lokacija Stara Sušica, Hrvatska (Karta)