Nažalost, registracija je završena.

Ove subote uputili smo se vlakom u Delnice, na našu snježnu avanturu. Nekima je to bio prvi izlet, nekima prva vožnja vlakom, a nekima prvi susret sa snijegom, a svima nama je zasigurno iskustvo koje ćemo dugo pamtiti. Iako su Delnice po svojoj nadmorskoj visini, najviši grad u Hrvatskoj, malotko je doživio ovoliku količinu snijega. Probijali smo se kroz snježne tunele i prolaze, otkopavali zametena vozila, istraživali veličanstvene sige, vozili na improviziranim saonicama sa zapregama, radili anđele u snijegu, hranili srne i sanjkali se na novootvorenom Delničkom sanjkalištu. Sve to začinili smo krafnama i toplim čajem, pa vi sada recite može li se bolje jedna subota iskoristiti.


  • Datum:29.01.2023. 11:31
  • Lokacija Delnice, Hrvatska (Karta)

Opis